+48 732 080 828 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Marszałkowska 62 lok. 3, 00-545 Warszawa Cennik E-recepta za 0zł!
 • Dermatochirurgia
 • Dermatochirurgia
 • Laserowe ujędrnianie skóry Warszawa cena 600zł

  Laserowe ujędrnienie skóry brzucha to świetny sposób na to, aby skóra stała się wyraźnie bardziej napięta. Polecany jest osobom, którą pragną ujędrnić skórę w obrębach twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, a także wygładzić i uelastycznić skórę na brzuchu.

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Laserowe ujędrnianie skóry Warszawa

  Laserowe ujędrnianie skóry Warszawa – czy warto zdecydować się na zabieg?

  Zabieg, który skutecznie ujędrni i uniesie skórę, dając efekt liftingu przeprowadzany jest metodą laserową. Ze względu na jego właściwości, emitowana wiązka światła oddziałuje na wybrany fragment tkanki, obkurcza włókna kolagenowe i elastynowe, dzięki czemu widoczna jest znaczna poprawa elastyczności skóry. Jest to możliwe dzięki dobraniu odpowiednich parametrów urządzenia, które mają na celu podgrzanie skóry do około 40 stopni Celsjusza. Pierwsze efekty są widoczne już tuż po nim – można dostrzec subtelność rysów twarzy, redukcję zmarszczek, dzięki czemu są bardziej spłycone i mniej widoczne. Po zabiegu, przez kilka tygodni w tkance skórnej dochodzi do przemodelowania kolagenu w skórze. Tym samym ostateczne rezultaty procedury medycyny estetycznej widoczne są dopiero około miesiąc od pierwszego zabiegu.

  Ujędrnianie skóry pozytywnie wpływa na jej elastyczność, jako wsparcie i uzupełnienie regularnych ćwiczeń oraz zdrowej diety.

  Laserowe ujędrnianie skóry Warszawa – jak wygląda zabieg?

  Na początku Pacjent zobowiązany jest do poddania się konsultacji medycznej ze specjalistą. Jest to czynność, dzięki której można wykluczyć istnienie potencjalnych przeciwwskazań, umożliwić bezpieczną kwalifikację do zabiegu, a także wspólnie z Pacjentem omówić przewidywane efekty ingerencji laserowej oraz ustalić oczekiwania i potrzeby danej osoby....

  Na zabieg należy przyjść z czystą skórą, pozbawioną makijażu. Następnie lekarz przykłada głowicę lasera do oczyszczonej skóry i emituje wiązkę światła. Powierzchnia skóry zaczyna się nagrzewać, aż osiągnie około 40 stopni. Pacjencie zwykle odczuwają wtedy intensywne ciepło. Sama procedura jest mało inwazyjna oraz dość krótka, zwykle trwa od 15 do 20 minut. Dużym atutem jest fakt, iż jest to zabieg całkowicie bezbolesny, część Pacjentów wskazuje nawet, iż przyjemny. Zabieg kończy się zastosowaniem kremu gojącego, a także udzielane są niezbędna zalecenia odnośnie pielęgnacji skóry oraz jej ochrony.

  Warto dodać, iż laserowe ujędrnianie skóry, ze względu na swoją specyfikę, umożliwia wykonywanie wszelkich swoich aktywności i obowiązków bez większych zastrzeżeń. Tym samym nie ma potrzeby prowadzenia rekonwalescencji w domu, po samym zabiegu można wrócić do np. pracy. Należy jednak pamiętać, aby przez pewien czas zrezygnować z drażniących preparatów i kosmetyków, np. na bazie alkoholu, a także przerwać stosowanie leków fotouczulających. Nie zaleca się także opalania.

  Laserowe ujędrnianie skóry twarzy – powoduje wyraźne odmłodzenie skóry

  Laserowe odmładzanie skóry przynosi spektakularne efekty zarówno stosując laseroterapię w obrębie skóry twarzy, jak i ciała. Dzięki takim działaniom można usunąć zmarszczki wszelkiego typu – w obrębie oczów, czoła, wliczając w to lwią zmarszczkę, jak i zmarszczek mimicznych, a także zmarszczki palacza wokół ust. Zredukowaniu ulegają także bruzdy nosowo-wargowe. Laserowe usuwanie zmarszczek jest korzystne dla Pacjentów, ponieważ stanowi to idealną alternatywę dla zabiegów bardziej inwazyjnych, takich jak klasyczna chirurgia plastyczna. Tym bardziej, że za pomocą lasera można osiągnąć wymarzone rezultaty po zabiegu, ciesząc się odmłodzonym i świeżym wyglądem, podnosząc swoją pewność siebie i atrakcyjność. Szczególnie warto rozważyć laserowe usuwanie zmarszczek w momencie kiedy zmarszczki dopiero się u Pacjenta pojawiają, gdzie bruzdy nie są jeszcze bardzo głębokie.

  Laserowe ujędrnianie skóry Warszawa – jak wygląda zabieg?

  Światło emitowane jest za pomocą unikalnego aplikatora o bardzo rozległym spektrum, a także prądzie RF, który wytwarza dużą energię. Skóra za pomocą wspomnianego światła zostaje podgrzana do głębokości 3,5mm, a następnie znacznie dogrzana za pomocą energii prądu RF. Dzięki takiej procedurze naskórek nie zostaje poddany szkodliwym działaniom, z kolei włókna kolagenowe zostają poddane oddziaływaniu. Dzięki temu zwiększa się ich elastyczność, a tym samym napięcie skóry. Nie ma przeszkód, aby ten typ laseroterapii wykorzystać na różnych częściach ciała, jednak najwięcej Pacjentów korzysta z niej w okolicy twarzy – usuwając zwiotczały podbródek, opadające powieki, worki pod oczami, a także unoszą policzki. Część osób usuwa w ten sposób problemy na rękach, zwłaszcza przy zwiotczałej skórze ramion. Również liczne grono osób decyduje się na zabieg w okolicy szyi. Aby wzmocnić i utrwalić osiągnięte rezultaty, zaleca się wykonanie serii zabiegów w odstępach jednego miesiąca. Kompleksowo wykonany zabieg charakteryzuje się wykonaniem procedury w dwóch etapach:

  • Usunięte zostają objawy starzenia się skóry, szczególnie uwzględniając w tym miejscu przebarwienia i zmiany w pigmentacji. Kolagen zostaje poddany stymulacji, redukowane są drobne zmarszczki i cienie pod oczami, skóra staje się bardziej jędrna i napięta.
  • Wykonywanie zabiegu wzdłuż tzw. wektorów jędrności za pomocą specjalnej głowicy laserowej: wektor żuchwowy, fałdu nosowo-wargowego, około- oczodołowy, brwiowy, nadczołowy celem osiągnięcia wymaganej temperatury. Dzięki temu m.in. osiąga się efekt zmniejszenia porów.

  Ujędrnianie ciała laserem – jak to wygląda?

  Światło lasera działa nie tylko na komórki tłuszczowe, ale także na komórki tkanki łącznej, pobudzając je do produkcji większej ilości elastyny i kolagenu. W ten sposób laser umożliwia:

  • Ujędrnienie skóry brzucha,
  • Ujędrnienie skóry twarzy,
  • Ujędrnienie cała (różnych jego partii), nawet tych mało dostępnych.

  Laserowe ujędrnianie skóry Warszawa – efekty zabiegu

  Efektem laserowego ujędrniania skóry jest:

  • Zwiększenie napięcia skóry na twarzy i ciele,
  • Zwiększenie jędrności skóry,
  • Lifting skóry,
  • Ogólna poprawa wyglądu i kondycji skóry,
  • Zwiększenie poziomu nawilżenia,
  • Promienny, rozświetlony wygląd.

  Laserowe ujędrnianie skóry Warszawa – przeciwwskazania do zabiegu

  W celu przeprowadzenia skutecznej i bezpiecznej procedury medycznej należy lekarzowi przedstawić podczas konsultacji przed zabiegiem prawdziwej i aktualnej historii medycznej. Lekarz może nie zakwalifikować Pacjenta do zabiegu jeżeli zdiagnozuje u niego któryś z poniższych czynników:

  • Infekcja,
  • Okres ciąży lub karmienia piersią,
  • Stosowanie antybiotyków,
  • Świeża opalenizna,
  • Niewyregulowana cukrzyca,
  • Epilepsja,
  • Problemy z krzepliwością krwi,
  • Wykazywanie skłonności do występowania przebarwień
  • Zażywanie niektórych typów leków, np. antydepresyjnych, sterydów, a także tych o działaniu fotouczulającym, wliczając w to także niektóre zioła, jak nagietek, dziurawiec,
  • Stosowanie kosmetyków lub innych preparatów na bazie witaminy A oraz jej pochodnych, takich jak np. retinol.

  Laserowe ujędrnianie skóry – rekonwalescencja po zabiegu

  Normalnymi odczuciami po zabiegu jest efekt pieczenia i zaczerwienienia fragmentów skóry, która została poddana ingerencji laserowej. Zwykle objawy te mijają do pięciu dni po zabiegu, jednak jest to kwestią indywidualną każdego Pacjenta.

  Sam czas rekonwalescencji uzależniony jest od ogólnego stanu skóry, a także intensywności zabiegu. Pacjent może zaobserwować na swojej skórze powstanie niewielkich strupów, które odpadają samoistnie po pewnym czasie, przy czym nie warunkują powstawania żadnych blizn ani śladów.

  Należy pamiętać o odpowiedniej ochronie i pielęgnacji skóry. Zaleca się stosowanie kremów nawilżających, preparatów antybakteryjnych, a także regularne nakładanie kremów z wysokim filtrem SPF minimum 50. Warto także zrezygnować z opalania w solarium i nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne.

  Laserowe ujędrnianie skóry – potencjalne efekty uboczne zabiegu

  Skutki uboczne są rzadkie, ale zdarzają się przypadki, kiedy się je diagnozuje. Zwykle pojawia się:

  • Ciemnienie skóry,
  • Zmniejszenie poziomu pigmentacji skórnej,
  • Poparzenie lub pęcherze,
  • Obrzęk i świąd,
  • Siniaki.
  Zabieg laserowego ujędrniania skóry to metoda szybka, skuteczna i bezpieczna. Efekty zabiegu przeprowadzonego w naszym gabinecie widoczne są już po pierwszej sesji. Stosunek jakości zabiegu do ceny jest niezwykle korzystny.

  Cennik

  Laserowe ujędrnianie skóry Cena
  Lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry 500,00 zł
  Twarz - lifting laserem 500,00 zł
  Czoło - lifting laserem 500,00 zł
  Szyja - lifting laserem 500,00 zł
  Dekolt - lifting laserem 500,00 zł
  Dłonie - lifting laserem 500,00 zł
  Brzuch - lifting laserem 600,00 zł
  Konsultacja lekarska 100,00 zł

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Jakie są zalecenia po zabiegu? +
  Po wykonaniu zabiegu laserowego ujędrniania skóry unikamy gorących kąpieli oraz sauny przez 2 tygodnie. Jeśli zabieg wykonany został na twarz, przez 4 tygodnie stosujemy kremy z wysokim filtrem UV. Zgłaszamy się również na wizytękontrolną, w wyznaczonym przez lekarza specjalistę terminie.
  3. Ile zabiegów należy wykonać aby uzyskać pożądany efekt? +
  Do uzyskania wymarzonego efektu potrzeba jest od 3 do 5 zabiegów, które wykonać należy w odstępach co około 6 tygodni. Po zakończeniu serii zabiegów na widoczne efekty należy poczekać około 14 dni; skóra staje się wyraźnie gładsza, jędrniejsza oraz rozświetlona.
  5. Jakie są przeciwwskazania do zabiegu? +
  Najważniejsze przeciwwskazania do wykonania zabiegu to: świeża opalenizna, skłonność do przebarwień, peelingi wykonane na 14 dni przed zabiegiem, zmiany wirusowe lub bakteryjne na skórze, cukrzyca, padaczka, zaburzenia krzepliwości krwi oraz rozrusznik serca. Również przyjmowanie leków takich jak leki obniżające krzepliwość krwi, sterydy, antybiotyki, leki fotouczulające mogą wykluczyć wykonanie zabiegu.
  7. Jak wygląda okres rekonwalescencji? +
  Po wykonaniu zabiegu objawy takie jak pieczenie, swędzenie czy zaczerwienienie skóry mogą się pojawić i powinny ustąpić samoistnie po kilku dniach. Nie wyklucza to jednak pacjenta z możliwości wykonywania codziennych czynności.
  9. Kiedy widać pierwsze rezultaty zabiegu? +
  Już po kilku dniach dostrzec można pierwsze rezultaty zabiegu, jednak na pełne efekty należy poczekać około 2-3 miesięcy. Skóra potrzebuje czasu na całkowitą przebudowę, by w tym czasie stać się gładsza i jędrniejsza.
  2. Czy zabieg jest bolesny? +
  Skóra podczas zabiegu jest stale chłodzona, dla zwiększonego komfortu pacjenta. Sam zabieg jest bezbolesny, jednak gdy pacjent odczuwa silny dyskomfort, rozważa się podanie leków przeciwbólowych.
  4. Jakie są możliwe skutki uboczne zabiegu? +
  Skutki uboczne występują bardzo rzadko, może się jednak zdarzyć, że u pacjenta tymczasowo wystąpią takie objawy jak: zmiana kolorytu skóry na ciemniejszy (hiperpigmentacja), pęcherze na skórze, chwilowe zaczerwienienie, obrzęk oraz swędzenie, siniaki.

  Kobiety w ciąży decydujące się na zabieg, powinny być świadome, że liczne zmiany hormonalne zachodzące w ich ciele mogą w negatywny sposób wpływać na zabieg, przez co nie przyniesie on pożądanych skutków. Dlatego też nie poleca się przeprowadzania zabiegu w trakcie ciąży oraz okresu laktacji.
  6. Jak wygląda skóra po zabiegu? +
  Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona oraz napięta. Objawy te znikają jednak po kilku dniach od zabiegu.
  8. Ile czasu trwa zabieg? +
  Laserowe ujędrnianie skóry to zabieg, który nie wymaga poświęcenia wiele czasu. Trwa około pół godziny, w zależności od wybranego miejsca do wykonania zabiegu.
  10. Jaka jest cena zabiegu? +
  Cena laserowego ujędrniania skóry w Warszawie to koszt od 500zł.