+48 732 080 828 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Marszałkowska 62 lok. 3, 00-545 Warszawa Cennik E-recepta!
 • Dermatochirurgia
 • Dermatochirurgia
 • Liposukcja laserowa Warszawa cena 5500 zł

  Lipoliza laserowa to nowoczesna metoda kształtowania sylwetki, która wykorzystuje zaawansowaną technologię laserową do likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Liposukcja laserowa pozwala na mało inwazyjne kształtowanie twarzy, szyi, bioder, talii, brzucha, pośladków, ud, kolan, ramion oraz innych części ciała.

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Liposukcja laserowa Warszawa

  liposukcja

  Liposukcja laserowa Warszawa – dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

  U niektórych ludzi, mimo, iż stosują zdrową dietę oraz aktywność fizyczną, tkanka tłuszczowa lokująca się w poszczególnych miejscach na ciele, trudna jest do usunięcia. W momencie kiedy zdrowy styl życia jest niewystarczający, warto rozważyć wykonanie zabiegów z oferty medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej. Oba te postępowania charakteryzują się wysoką skutecznością w modelowaniu sylwetki, szczególnie w miejscach uznawanych za „oporne w wyszczuplaniu”, do których zaliczają się biodra, brzuch, a nawet nogi. W przypadku medycyny estetycznej, warto zapoznać się z metodą lipolizy laserowej. Po takim działaniu nadmiernie nagromadzona tkanka tłuszczowa zostaje znacznie zredukowana w mało inwazyjny sposób, dzięki zniszczeniu tkanek tłuszczowych odpowiednio dobraną wiązką lasera, a następnie usunięciu specjalnym do tego ssakiem medycznym. Dodatkowo, za pomocą promieniowania laserowego osiąga się zarówno samo zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej, jak i finalnym efektem jest uzyskanie bardziej jędrnej skóry. Dzieje się tak, ponieważ komórki skórne zostają intensywnie stymulowane, dzięki czemu tworzy się większa ilość elastyny oraz kolagenu, przy czym już istniejące włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu, czego efektem finalnym jest uzyskanie większego napięcia skóry. Dużym atutem takich działań jest uniknięcie późniejszej obwisłej i wiotkiej skóry u Pacjenta po usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej.

  Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej zwiększa ryzyko raka, chorób serca, układupokarmowego i oddechowego.

  Lipoliza laserowa Warszawa – na czym polega zabieg?

  Metoda lipolizy laserowej umożliwia w sposób bezoperacyjny, czyli mało inwazyjny, jak i bezpieczny sposób usunąć lub znacznie zredukować tkankę tłuszczową. Obecnie współczesna medycyna umożliwia skorzystanie z szerokiego wachlarzu różnych typów bezinwazyjnego modelowania ciała, przy czym opisywana w niniejszym artykule lipoliza laserowa góruje nad pozostałymi zabiegami wyjątkowymi właściwościami odmładzającymi skórę.

  Sam zabieg polega na użyciu odpowiednio dobranej i opatentowanej długości fali, która emitowana jest poprzez promienie lasera w wybrane miejsce na ciele Pacjenta rozpuszczając komórki tłuszczowe, a następnie oddsysając je. Istnieje kilka rodzajów oddziaływania lipolizy laserowej na wybrany fragment ciała – tym samym to, w jaki sposób dostarcza się promienie lasera pod skórę zależne jest od wyboru konkretnej metody.

  Warto dodać, że lekarz chirurg do przeprowadzenia lipolizy laserowej musi w niewielkim stopniu naciąć skórę, zwykle w miejscach jej złamań. Wiąże się to powstaniem niewielkiej i bardzo słabo widocznej blizny. Takie działanie jest konieczne, ponieważ w powstałe miejsce wprowadza się do tkanki tłuszczowej światłowód o średnicy około 0,3 mm. Następnie emitowane światło laserowe rozbija błony komórek tłuszczowych, doprowadzając do uwalniania trójglicerydów, jakie są w nich zawarte. Konsekwencją takiej ingerencji jest przemiana komórek tłuszczowych w swojego rodzaju emulsję, jaka zostaje usunięta z ciała człowieka na dwa możliwe sposoby:

  • W przypadku niewielkich ilości tłuszczu – transportuje się je do wątroby, gdzie następnie poprzez normalne procesy metaboliczne usuwane są z organizmu,
  • W przypadku większych ilości tłuszczu, odsysa się emulsję za pomocą specjalnego ssaka medycznego.
  liposukcja

  LIPOSUKCJA LASEROWA BRZUCHA

  liposukcja

  LIPOSUKCJA LASEROWA BRZUCHA

  liposukcja

  LIPOSUKCJA LASEROWA UD I BRZUCHA

  liposukcja

  LIPOSUKCJA LASEROWA PLECÓW

  Lipoliza laserowa Warszawa – wskazania do zabiegu

  W aspekcie wskazań do przeprowadzenia lipolizy laserowej mówi się o:

  • Tkance tłuszczowej nagromadzonej miejscowo, którą trudno zredukować stosując ćwiczenia fizyczne,
  • Braku jędrności skóry,
  • Poprawie konturu podbródka,
  • Usunięciu dodatkowego podbródka.

  Lekarze zaznaczają, że liposukcja laserowa nie stanowi sposób utraty wagi, a raczej jest metodą redukowania objętości ulokowanego w problematycznych miejscach tłuszczu, który nie znika, mimo ogólnego zdrowego trybu życia.

  Lipoliza laserowa Warszawa – przeciwwskazania

  Jak przed każdym zabiegiem należy zasięgnąć porady medycznej celem wykluczenia przeciwwskazań zabiegowych. W tym przypadku jest to:

  • Choroba wątroby,
  • Choroba układu krążenia,
  • Niska wydolność nerek,
  • Choroba skóry,
  • Choroba tarczycy,
  • Choroba trzustki, cukrzyca,
  • Problemy z prawidłową krzepliwością krwi.

  Liposukcja laserowa Warszawa – obszary zastosowania

  Lipoliza laserowa przynosi dobre efekty w odniesieniu do różnych miejsc na ciele Pacjenta, jednak najbardziej widoczne są one w przypadku:

  • Redukcji tkanki tłuszczowej w okolicy ud, bioder oraz kolan,
  • Usuwania fałdu tłuszczu w okolicy brzucha i pleców,
  • Wyszczuplania talii,
  • Ginekomastii męskiej,
  • Modelowania rysów twarzy oraz korekcie kształtu szyi,
  • Likwidacji podwójnego podbródka,
  • Wyszczuplenia ramion,
  • Redukcji miejscowych, uporczywych i trudnych do zniwelowania otłuszczeń,
  • Ogólnego modelowania sylwetki.

  Lipoliza laserowa Warszawa – zalety zabiegu

  Najwięcej zadowolonych Pacjentów chwali sobie:

  • Brak widocznych, rozległych blizn,
  • Szybkie tempo gojenia się wszelkich uszkodzeń skóry,
  • Możliwość szybkiego powrotu do domu, jeszcze tego samego dnia co zabieg,
  • Natychmiastowe rezultaty,
  • Trwałość efektów,
  • Wysoką skuteczność w miejscach trudnych do zredukowania za pomocom ćwiczeń i diety,
  • Precyzyjność działań – podczas zabiegu wiązka lasera ukierunkowana jest na komórki tłuszczowe, dzięki czemu nie zostają uszkodzone inne, przypadkowe tkanki,
  • Brak efektu obwisłej i wiotkiej skóry – dzięki emitowanemu ciepłu promieniowania laserowego, dochodzi do zwiększenia jędrności i elastyczności skóry,
  • Niewielkie ryzyko powikłań,
  • Redukcja cellulitu – lipoliza laserowa wykorzystywana jest jako jeden z elementów leczenia skojarzonego w przypadku tej przypadłości,
  • Niewielkie ryzyko wystąpienia opuchlizny i siniaków – laser działa w sposób selektywny.
  • liposukcja

   LIPOSUKCJA LASEROWA BRZUCHA

   liposukcja

   LIPOSUKCJA LASEROWA BRZUCHA

  Liposukcja laserowa Warszawa – zalecenia przed zabiegiem

  Ze względu na fakt, iż lipoliza laserowa wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, Pacjent nie musi przychodzić na zabieg będąc na czczo. Warto jednak, w przypadku zażywania leków wpływających na krzepliwość krwi, dwa tygodnie przed terminem zabiegu odstawić stosowane medykamenty. Wszelkie szczegóły odnośnie zaleceń przed zabiegiem wydawane są Pacjentowi na pierwszej konsultacji medycznej. Jest ona kluczowa, dlatego być całkowicie szczerym z lekarzem – szczególnie kiedy chodzi o kwestie bezpieczeństwa zabiegu.

  Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu?

  Już po około dwóch dniach po zabiegu można wrócić do swojej codziennej aktywności i obowiązków. W ciągu następnych dwóch tygodni zaleca się noszenie elastycznej odzieży uciskowej lub opatrunku uciskowego w miejscu, gdzie zabieg był wykonywany. Niektórzy lekarze, zwłaszcza ci bardziej doświadczeni, pracujący w profesjonalnych gabinetach estetycznych, zalecają zażywanie antybiotyków przez kilka dni, dzięki czemu eliminują ryzyko wystąpienia infekcji u Pacjenta. Dodatkowo warto stosować delikatne masaże manualne okolicy zabiegowej.

  Po zabiegu może wystąpić nieregularność konturów (wybrzuszenia, ubytki, nierówności. twarde miejsca). Powinny ustąpić z czasem, jednak mogą być trwale.

  Efekty zabiegu lipolizy laserowej

  Pierwsze efekty widoczne są już chwilę po zakończonej procedurze laseroterapii, jednak na ostateczny efekt końcowy należy poczekać kilka tygodni, aż ludzkie ciało się całkowicie zregeneruje po zabiegu. Warto dodać, że aby uzyskać kliniczne efekty wystarczy jeden przeprowadzony zabieg lipolizy laserowej, jednak jeżeli Pacjent czuje taką potrzebę, po pewnym czasie można powtórzyć zabieg.

  liposukcja

  LIPOSUKCJA LASEROWA BRZUCHA

  liposukcja

  LIPOSUKCJA LASEROWA PODBRÓDKA

  Liposukcja laserowa to nowoczesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. Pamiętaj, że jest to zabieg nie tylko estetyczny, ale również poprawiający stan Twojego zdrowia, a wykonany w naszym gabinecie daje Ci gwarancję skuteczności w atrakcyjnej cenie.

  Cennik

  Liposukcja laserowa Cena
  Liposukcja laserowa - brzuch 5500,00 zł
  Liposukcja laserowa - brzuch i talia 6500,00 zł
  Liposukcja laserowa - ramiona 3500,00 zł
  Liposukcja laserowa - uda zewnętrzne (bryczesy) 4000,00 zł
  Liposukcja laserowa - uda wewnętrzne 4000,00 zł
  Liposukcja laserowa - uda zewnętrzne i wewnętrzne 7000,00 zł
  Liposukcja laserowa - talia (boczki) 3500,00 zł
  Ginekomastia 4000,00 zł
  Konsultacja lekarska 150,00 zł

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Na czym polega zabieg lipolizy laserowej i czy jest on bezpieczny? +
  Lipoliza laserowa stanowi typ lipolizy, który charakteryzuje się małą inwazyjnością oraz zastosowaniem lasera. Służy on do rozbijania i topienia tkanki tłuszczowej, a następnie jest ona odsysana poprzez niewielkie nacięcia skórne oraz naturalne procesy metaboliczne. Tego typu zabieg łączy ze sobą bezpieczeństwo zabiegów laserowych oraz skuteczność tradycyjnych i inwazyjnych liposukcji. Jest to zabieg trwały – raz usunięta tkanka tłuszczowa nie odrasta.
  3. Czy zabiegi lipolizy laserowej są bolesne? +
  Ze względu na zastosowanie znieczulenia miejscowego, Pacjent zwykle odczuwa jedynie pewien rodzaj dyskomfortu w momencie dokonywania pierwszego nakłucia skóry, niezbędnego do podania znieczulenia.
  5. Jakie są zalecenia przed zabiegiem lipolizy laserowej? +
  Przed zabiegiem lekarz zleci wykonanie badań krwi oraz moczu. Jeśli Pacjent pali papierosy, konieczne jest porzucenie nałogu minimum dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem. Dodatkowo przez sześć godzin przed ingerencją laserową nie należy pić i jeść.
  7. Czy liposukcja laserowa i lipoliza laserowa to jest to samo? +
  Zarówno „liposukcja laserowa”, jak i „lipoliza laserowa” to terminy stosowane wymiennie określające zabieg usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z zastosowaniem lasera.
  9. Jaka jest cena zabiegu? +
  Cena liposukcji laserowej w Warszawie to 6000zł.
  2. Dla kogo przeznaczony jest zabieg lipolizy laserowej? +
  Głównie poleca się ten typ ingerencji osobom, które chcą poprawić jędrność skóry, a także zwalczyć cellulit lub osobom, które przeszły przez klasyczne odsysanie tłuszczu i chcą wymodelować swoją sylwetkę. Dzieje się tak, ponieważ klasyczna ingerencja chirurgiczna generuje powstanie nierówności na powierzchni skóry, a dodatkowo skóra może stać się wiotka i obwisła. Dodatkowo, aby zostać zakwalifikowanym do zabiegu należy charakteryzować się dobrym stanem zdrowia, a także maksymalnie lekką nadwagą. Jest to istotne dlatego, że lipoliza laserowa nie jest zabiegiem wyszczuplającym, a modelującym sylwetkę.
  4. Jakie obszary można poddać zabiegowi? +
  Lipoliza laserowa z powodzeniem poradzi sobie z uporczywą tkaną tłuszczową w takich miejscach jak:
  • Twarz, np. redukcji drugiego podbródka oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej na policzkach,
  • Klatka piersiowa, szczególnie w aspekcie ginekomastii u mężczyzn,
  • Brzuch,
  • Kolana, uda i nogi,
  • Talia – można zwęzić talię nawet o 8 cm,
  • Boczki na plecach,
  • Biodra,
  • Ramiona,
  • Pośladki.
  6. Czy modelowanie twarzy jest bezpieczne? +
  Modelowanie twarzy za pomocą ingerencji laserowej jest nie tylko bezpieczne, ale i skuteczne. W ten sposób, za pomocą emitowanego światła, zostają rozbite komórki tłuszczowe, przy czym pozostałe tkanki nie zostają naruszone. Lifting laserowy skóry skutecznie minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień, oparzeń, a także przegrzania skóry.
  8. Jakie są zalety zabiegu lipolizy? +
  Przewaga lipolizy laserowej nad tradycyjnymi, operacyjnymi metodami usuwania tkanki tłuszczowej polega na tym, iż po tego typu ingerencji z zastosowaniem lasera nie generuje się długi okres rekonwalescencji, dzięki czemu Pacjent nie jest wyłączony ze swojej typowej, codziennej aktywności. Normalnym efektem zabiegu jest obrzęk i siniak, jednak są to właściwie jedyne objawy niepożądane. Po zabiegu warto stosować delikatną pielęgnację, a także zrezygnować z kosmetyków z drażniącym składem. Zaleca się zrezygnowanie na pewien czas ze wszelkich innych zabiegów z oferty medycyny estetycznej i chirurgicznej, a także należy chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym.